03.04.2023 15:29

Чемпіонат України з ушу (таолу)

642ac79ee76e8__photo_2023-04-03_15-27-30.jpg

З 31 березня по 3 квітня в Броварах відбувся чемпіонат України з ушу (таолу) серед дорослих, юніорів та юнаків. 165 учасників з 10 регіонів нашої держави, а саме: представники Рівненської, Харківської, Хмельницької, Херсонської, Одеської, Львівської, Київської, Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей приїхали до нашого міста, щоб поборотися за чемпіонські звання.

В порівняні з минулим, також воєнним роком, кількість учасників значно збільшилася. На чемпіонат приїхали представники регіонів, які перебувають під тимчасовою окупацією і де проходять бойові дії. Зокрема, цього разу знову мали змогу виступити вихованці дуже потужної Маріупольської школу ушу, які зараз вимушені базуватися у Запоріжжі.

Все це свідчить, що незважаючи на військовий час, спорт продовжує розвиватися і українські атлети впевнено тримають спортивний фронт.

На урочисту церемонію відкриття завітали високоповажні гості - Броварський міський голова Ігор Сапожко, голова Броварської РВА Володимир Майбоженко, начальник управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, віце-президент СКУ, президент Української федерації ушу Олег Чуканов, віце-президент СКУ, президент Федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко, головний тренер національної збірної з ушу (таолу), директор ДЮСШ з ушу та єдиноборств Броварської міської ради Андрій Коваль та інші.

Міський голова Ігор Сапожко привітав учасників  з першим великим турніром з цього виду спорту в 2023 році і побажав вдалих виступів і мирного неба. Окрім того,  Ігор Васильович виконав почесну місію та вручив відзнаки найкращим вихованцям Броварської школи ушу.

Посвідчення Заслужених майстрів спорту України з ушу отримали Роман Рева та Аліна Крисько, а Майстра спорту України міжнародного класу - Яна Полторацька.

Загальнокомандні місця:

• Київська область – 1 місце
  • Запорізька область – 2 місце
  • Одеська області – 3 місце

Вихованці Броварської школи ушу, в складі команди Київщини, як завжди були на висоті і показали чудові результати в різних видах програми:
Результати виступів серед дорослих:

• Крисько Аліна – 3 «золотих» нагороди
  • Крисько Вячеслав – 3 «золотих» нагороди
  • Іванова Орина – 2 «золота»
  • Фещенко Данііл – 2 перших місця, 1 «срібло»
  • Полторацька Яна – 3 «срібла»
  • Колісник Марія  – 1 перше, 1 друге місця
  • Колісник Олексій – 3 «бронзові» нагороди

Результати серед юніорів:

• Кирикович Ілля – 1 «срібло» - 2 «бронзові» нагороди
  • Шинкаренко Володимир – 3 «золотих» нагороди
  • Кондратенко Дмитро – з «срібні» медалі
  • Кучерук Нікіта 1 2 1 – 2 перших і одне 2 місце
  • Іщенко Роман – «золото» і «бронза»
  • Ковальов Микита 1,1,2 – 2 «золоті» та 1 «срібна» нагорода
  • Найда Богдан 1,2,3 – «золото», «срібло» та «бронза»
  • Поліщук Дар’я – 2 «бронзові» нагороди

Результати серед юнаків:

• Чуканова Крістіна – дві «золоті» і «срібна» нагороди
  • Четвериков Лев – «срібло»
  • Коваль Софія – 2 «срібні» і «бронза»
  • Чміль Варвара – 2 «золоті» нагороди
  • Найда Віра – «срібло» і «бронзові» нагороди
  • Циганок Ілля – 3 місце
  • Поліщук Мирослав – 1 місце

Вітаємо з успішними виступами на чемпіонаті України! Все буде Україна!

642ac791bc8b0.jpg 642ac791c15b6.jpg 642ac791e445c.jpg 642ac791e6eea.jpg 642ac79248c09.jpg 642ac7924ad6f.jpg 642ac792a9063.jpg