Київська область, Броварський район

03.04.2023 13:31

Чемпіонками області стали дівчата із ДЮСШ (Бровари)

642aab0d780fe__IMG_8218.JPG

В п’ятницю, 31 березня, в Броварах відбулося справжнє свято гандболу – Чемпіонат Київської області серед дівчат 2010/2011 р.н.

Шість гандбольних команд з різних куточків Київщини приїхали до нашого міста: ДЮСШ (Сквира) 2010р.н., ДЮСШ (Ракитне) та ДЮСШ (Миронівка) (група А); ДЮСШ (Бровари), ДЮСШ (Сквира) 2011 р.н. та КЗ ДЮСШ «Борщагівець» (група Б).

Привітати учасників з цим гандбольним святом завітали поважні гості: заступник голови КОВА Віталій Власюк, начальник управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, президент Федерації гандболу України Андрій Мельник, начальник Київського обласного відділення - філія КФВС МОН України Анатолій Ільченко, директор БСФК Світлана Потрясаєва, директор ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Сергій Кульчицький(головний суддя змагань) та інші офіційні особи. Перед гостями та спортсменами виступили вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери Людмила Матейшина та Юлія Черкасова).

На початковій стадії відбувся попередній етап, коли команди-учасниці грали в групі по коловій системі, граючи одна-з-одною. Переможці груп виходили у головний фінал, де розігрувалася доля чемпіона області. Другі місця розігравали «бронзові» нагороди.

Першими вийшли на паркет учасники «втішного» фіналу – ними стали ДЮСШ (Сквира) 2011 та ДЮСШ (Рокитне). Сильнішими були дівчата зі Сквири – 11:10, які й посіли підсумкове третє місце в чемпіонаті.

Потім настала чергова головного дійства – юні гандболістки із Броварів та ДЮСШ (Сквира) 2010 розіграли чемпіонство. З перших хвилин господарки турніру, підопічні Оксани Іванкевич та Ірини Портної, розпочали атаки на ворота суперниць і повели в рахунку. Щоправда, на 10 хвилину матчу вони навіть поступались – 3:4. Тренерами ДЮСШ (Бровари) доводилося брати тайм-аут і налаштовувати своїх підопічних на боротьбу. В підсумку це їм вдалося і ДЮСШ із Броварів впевнено довели гру до переможного кінця – 19:13.