22.03.2023 10:13

Про проведення роз’яснювальної роботи серед цивільного населення Броварського району

641abadf0263b__изображение_2023-03-22_102439745.png

До уваги мешканців Броварської міської територіальної громади!

Військові звертаються до вас щодо необхідності чіткого та неухильного дотримання вимог порядку в разі отримання сигналу про загрозу повітряних ударів, артилерійських або мінометних обстрілів.

В разі отримання сигналу про повітряну небезпеку НЕГАЙНО пройдіть до найближчого укриття.

Також інформуємо, що військове командування продовжує:
- оперативно реагувати на вогневу діяльність ворога з артилерійського та мінометного озброєння;
- з отриманням додаткових засобів протидії повітряним та іншим ударам ефективно нарощувати систему протиповітряної оборони;
- якісно дотримуватися режиму служби на державному кордоні щодо своєчасного виявлення загроз з боку противника та миттєвого реагування на них;
- активізувати безперервне ведення розвідки з метою своєчасного виявлення загроз з боку ворога щодо повітряних ударів, артилерійських або мінометних обстрілів.

Звертаємо Вашу увагу, що загроза ракетних ударів є постійною, бо війна триває.

Будьте пильні, бережіть життя своє та своїх близьких.

Не нехтуйте сигналами оповіщення!

Але разом з тим, станом на зараз ударних угрупувань на кордоні між Україною та республікою білорусь немає. Військове командування перебуває у постійній готовності протидіяти ворогу.

На даний час ситуація в нашому регіоні, завдяки успішним та дієвим заходам ЗСУ та частин ППО, є цілком контрольованою та спокійною.