21.03.2023 14:08

Чергове засідання виконавчого комітету

64199e35d7d6b__IMG_6536.jpg

21 березня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 14 проектів рішень.

Управлінню освіти і науки надано дозвіл на передачу для здійснення харчування розташованого на території Броварської міської територіальної громади ДФТГ продуктів харчування з продуктових наборів «Доброго вечора, ми з Київщини», що перебувають на балансі закладів освіти – Пунктів незламності.

Крім того, одним з рішень створено Броварську міську субланку Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  Київської області. Метою створення та функціонування Броварської міської субланки є здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період у Броварській міській територіальній громаді.

Також управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту надано функції замовника на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція (для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації) закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Джерельце» Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: Київська область, м. Бровари, вул. Петлюри Симона, 13-б».

З повним текстом прийнятих рішень можна ознайомитись на сайті Броварської міської ради за посиланням https://brovary-rada.gov.ua/pub-info/32392-risennia-vikonavcogo-komitetu

64199e2a2122a.jpg 64199e2bbb1b8.jpg 64199e2d9e442.jpg 64199e3065364.jpg 64199e31c203f.jpg