17.03.2023 14:36

Привітання "Золотого" подружжя з нагоди річниці шлюбу

64145eb7407b7__IMG_6503.jpg

Сьогодні, 17 березня, відзначаються 50-ту річницю свого подружнього життя Добровольські Володимир Миколайович та Лариса Петрівна. "Золоте" подружжя прожило разом у мирі та злагоді півстоліття, пережили і веселі, і сумні хвилини, підтримували одне одного у важкі часи, виховали дітей, а зараз тішаться онукам та правнукам.

З нагоди такого визначного родинного свята, міський голова Ігор Сапожко  привітав подружжя, подякував їм за той приклад сімейного благополуччя, який вони показують всім нам та нагородив Почесною грамотою виконкому Броварської міської ради. Немає нічого ціннішого, ніж зміцнена випробуваннями, здобута терпінням, вірністю та любов’ю сім’я.

Також варто зазначити, що Володимир Миколайович працює в сфері комунальних послуг вже понад 20 років, тому голова родини отримав вітання ще й з нагоди прийдешнього професійного свята.

64145eaea1647.jpg 64145eaea4878.jpg