16.03.2023 14:07

Мапа розташування захисних споруд на території нашої громади

6413074aeae44__изображение_2023-03-16_140805135.png

Для захисту людей від небезпеки, що виникає внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та дії засобів ураження в особливий період, використовуються споруди подвійного призначення та найпростіші укриття.

За посиланням ви можете ознайомитись з місцями розташування захисних споруд на території нашої громади (просимо звернути увагу на те, що мапа знаходиться в процесі наповнення і уточнення). https://www.google.com/maps/d/u/0/edit...

Під тимчасові укриття для населення можуть бути пристосовані:

• підвали та підпілля у житлових будинках, промислових, допоміжних та адміністративних будинках;

• заглиблені споруди, які розташовані окремо, споруди та будівлі, які призначені для виробничих, складських і побутових потреб;

• заглиблені гаражі, овочесховища, льохи, склади та інше;

окремі приміщення на перших і других поверхах у кам’яних (бетонних) будинках, які мають мінімальну кількість зовнішніх відкритих стін, особливо без віконних та інших прорізів.

Заглиблені та наземні приміщення, які можуть бути пристосовані під укриття, повинні задовольняти наступним основним вимогам:

• мати товсті стіни та перекриття;

• допускати можливість потовщення або посилення захисних конструкцій;

• мати площу для розміщення людей, вільну від обладнання та устаткування;

• знаходитись поблизу місць постійного перебування основної кількості людей, які будуть укриватися в них.