15.03.2023 13:55

Підписання Меморандуму про співпрацю

6411b21fe16ee__DSC_5639.jpg

15 березня відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Виконавчим комітетом Броварської міської ради, Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції та Відділенням Нотаріальної палати України в Київській області.

Предметом Меморандуму є співробітництво для розроблення і реалізації електронної взаємодії між нотаріусами Київської області та Центром обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету, а також забезпечення організації надання нотаріусами Броварського районного нотаріального округу консультаційних послуг Броварської міської територіальної громади «Безоплатна консультація нотаріуса» офлайн та/або онлайн.

Варто зазначити, що Броварська громада першою на Київщині долучилась до даного проекту з метою упорядкування взаємовідносин щодо інформаційної взаємодії та обміну інформацією, необхідною для здійснення нотаріусами Київської області своєї професійної діяльності, а також підвищення якості та ефективності вчинення нотаріальних дій, забезпечення організації доступності населення Київської області до отримання безоплатних онлайн та офлайн консультацій нотаріусів на базі центрів надання адміністративних послуг.

6411b21d9075d.jpg 6411b21d9f06e.jpg 6411b21e2664a.jpg 6411b21e47e97.jpg