15.03.2023 08:57

Шукаємо «золоті пари» Броварської міської територіальної громади

64116c3ae6ea5__White-Elegant-Thank-You-Facebook-Post.png

З метою відзначення та створення бази «золотих подружжів» Броварської міської територіальної громади, управління культури, сім’ї та молоді Броварської міської ради Броварського району Київської області звертається до сімейних пар, що проживають в м. Бровари, селах Княжичі та Требухів, які відзначили або незабаром відзначатимуть 50-літній ювілей подружнього життя, відгукнутися та надати інформацію про себе. Ви змогли збудувати та зберегти міцні сім’ї, стати прикладом для сучасних молодих сімей та особистим прикладом довести, що справжня любов, безмежна повага і вірність існують. Ми пишаємося вами.

Сподіваємося, що з кожним роком кількість «золотих» подружніх пар у нашій громаді зростатиме, слугуючи взірцем для молодих подружжів у збереженні справжніх сімейних цінностей, національних традицій та звичаїв.

Довідки за телефонами: (04594) 7 22 07 , 068-021-20-70 - управління культури, сім’ї та молоді (б-р Незалежності, буд. 2, каб. 101).