Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

13.03.2023 14:58

Чергова вершина Артура Фельфнера

10-13 березня місто Лейрія (Португалія) вже в котре вітало учасників Кубку Європи з легкоатлетичних метань. В змаганнях взяла участь і національна збірна України. В її складі були й два представника Броварської легкої атлетики – метальники спису Артур Фельфнер та Еріка Лукач.

Український легкоатлет Артур Фельфнер, який навчається в БСФК, вже в котрий раз підтвердив свій високий клас, ставши  переможцем Кубка Європи у віковій групі U-23. Вихованець В’ячеслава Римка виграв золото у змаганнях з метання списа. Він з першої спроби відправив снаряд на 80,09м. Цього вистачило для перемоги. Він випередив атлета Ленні Бріссо (Франція), який став другим– (72,55м) майже на 8 метрів.

Ще одна представниця Броварської легкої атлетики Еріка Лукач,вихованка тренерського тандему Віктора та Валентини Римко, учениця КЗ КО ЦОП, фінішувала в змаганнях з метання спису (U-23)  сьомою.

Вітаємо броварських спортсменів та бажаємо й надалі радувати українців чудовими результатами!