13.03.2023 10:45

Блискучий виступив Зразкового хореографічного колективу «Феєрія»

640ee2fd5340c__изображение_2023-03-13_104804031.png

12 березня Зразковий хореографічний колектив «Феєрія», міської дитячої школи мистецтв блискуче виступив на Міжнародному двотуровому фестивалі дитячої творчості «DANCE.LOVE. SING. LIFE»! у м. Києві. Дівчата старшого і середньго віку показали шість яскравих композицій і вибороли перші призові місця. А колектив удостоєний найвищого звання «СУПЕР ГРАН ПРІ» фестивалю!!! На фестивалі вперше була виконана композиція "Шабля", яка зірвала бурхливі оплески усіх глядачів. Щиросердно вітаємо неперевершеною перемогою наших найкращих талановитих дітей!

Вітаємо нашого талановитого керівника та постановника Анну Валеріївну Євтушенко та концертмейстера О.Г. Багмет з хорошими результатами конкурсу. Бажаємо великих творчих успіхів та нових цікавих постановок! А ще висловлюємо велику подяку дорогим батькам за постійну допомогу, велику підтримку, за бурхливі овації після таких виступів , які ще більше надихають усіх до єднання навколо великої магії хореографічного мистецтва. Ми віримо, що надзвичайна енергетика таких дитячих емоцій десь у безкрайньому просторі нашої країни, допоможе нашій рідній Україні наблизити ПЕРЕМОГУ!!!