Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

16.02.2023 09:06

Змагання в басейні "Купава"

12 – 14 лютого Бровари стали центром підводного плавання України, адже у нашому місті відбулися чемпіонат України з фрідайвінгу, чемпіонат України серед юнаків з плавання в ластах та Кубок України з плавання в ластах. Змагання були організовані Федерацією підводного спорту та підводної діяльності України при підтримці відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, Броварської міської ради, плавального басейну «Купава» та Броварської РВА.

Фрідайвінг – це підводне плавання із затримкою дихання (статичне,  без руху або подолання дистанції).

Плавання в ластах — ряд дисциплін підводного спорту. Завдання спортсмена полягає в подоланні дистанції, використовуючи спеціальне спорядження - плавальний костюм, маска, біласти чи моноласта або взагалі без ластів.

Всього за нагороди в різних дисциплінах змагалося понад 150 учасників з Харківської, Київської, Донецької, Волинської, Дніпропетровської областей та міста Києва. 7 учасників представляли Київщину, серед них - відомий броварський плавець Артур Артамонов, який виграв 3 дисципліни. На змаганнях Кубку України броварчанин переміг на дистанціях 50, 100 та 200 м в біластах.

Хочеться виділити спортсменку з Харкова Катерину Садурську, яка  на чемпіонаті України з фрідайвінгу виборола три "золоті" медалі, а у пірнанні в біластах встановила національний рекорд.

Вітаємо всіх переможців та призерів та бажаємо подальших звитяг та успіхів на водних доріжках!