13.02.2023 13:03

«Срібло» броварських боксерів на турнірі в Угорщині

63ea2445636c8__ДМИТРО-ЛОВЧИНСЬКИЙ.jpg

У місті  Деберцен (Угорщина) відбувся представницький міжнародний турнір з боксу класу «А» серед   чоловіків та жінок – «Меморіал Бочкаї».

У турнірі взяли участь 259 спортсменів з 26 країн світу, серед яких: Аргентина, Австралія, Узбекистан, Англія, Казахстан, Киргизстан, Тайланд та інші.

Серед них і національна збірна України, до складу якої увійшли чотири представники Броварської школи боксу:
вагова  категорія 57 кг - Тарас Бондарчук, 75 кг -  ІванПапакін, +81 кг - МаріяЛовчинська та +92 кг -  Дмитро Ловчинский.  Всі вони вихованці «тренера чемпіонів», ЗТУ Олександра Поліщука.

На жаль, Марія Ловчинська на попередній стадії поступилась казахській суперниці Діні Ісламабековій.

Свою поразку Маша прокоментувала так: «Проведемо з тренером роботу над помилками і будемо радувати своїми перемогами!».

Тарас Бондарчук, вигравши перший бій, в наступному, на жаль, програв таїландцю Суктхету Саравуту.

Іван Папакін та Дмитро Ловчинський дійшли до фіналів, де поступилися своїм суперникам. Іван у впертій боротьбі, роздільним рішенням суддів поступився представнику Казахстану, а Дмитро – спортсмену з Німеччини.

Таким чином Іван Папакін та Дмитро Ловчинський стали «срібними» призерами міжнародного турніру з боксу класу «А» серед чоловіків та жінок – «Меморіал Бочкаї».

Вітаємо наших боксерів та їх наставника ЗТУ Олександра Поліщука та бажаємо подальших перемог!

Загалом збірна України продемонструвала потужний результат, виборовши 3 золоті, 5 срібних та 9 бронзових нагород!

63ea193e653c9.jpg 63ea193e65607.jpg 63ea193e828a9.jpg 63ea193e83c41.jpg 63ea193eddda6.jpg