31.01.2023 09:31

Ще одна перемога на спортивному фронті

63d8c50d12195__изображение_2023-01-31_093248640.png

Броварський стрибун з жердиною Ілля Кравченко, який внаслідок рашистського вторгнення вимушено перебуває за кордоном,  переміг на змаганнях зі стрибків із жердиною у німецькому Дортмунді .
Український легкоатлет, вихованець тренера Олександра Черняєва, відзначився не лише "золотом" для України, а й зворушливим вчинком.

Він присвятив свою перемогу загиблому 25 січня під Бахмутом легкоатлету та Герою України Володимиру Андрощуку.

Виявилось, що загиблий воїн був кращим другом Кравченка. Ілля на зворотному боці стартового номера написав ім'я загиблого "Вова". На своїй сторінці в інстаграмі тріумфатор додав: "Ця перемога для тебе, друже".

"Дуже боляче це все. І знайти слова підтримки ніколи неможливо. Пам'ятаймо, завдяки кому проводяться чемпіонати та живеться життя. Слава спортивним янголам! Слава Україні!" – сказав переможець змагань.

Ілля Кравченко – срібний призер чемпіонату Європи U-20, а також має у своєму активі "бронзу" чемпіонату світу U-18 зі стрибків з жердиною.

63d8c40ee46c7.jpg 63d8c40eed85d.jpg