30.01.2023 15:34

Медичне обладнання від німецьких партнерів

63d7c7917cfe9__зображення_viber_2022-12-28_11-06-57-669.jpg

Наприкінці грудня 2022 року, в рамках співпраці Броварської міської територіальної громади з німецькими містами Єна та Ерланген, у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні з’явилось довгоочікуване ендоскопічне обладнання для ЛОР відділення, яке було придбано за програмою інструментів підтримки сервісу «Міста в одному світі (SKEW)» німецької некомерційної організації Engagement Global (EG).

За словами Володимира Андрійця, заступника директора з медичної частини хірургічного профілю, завдяки цьому медичному обладнанню рівень допомоги підніметься на вищій рівень. У відділенні почнуть виконувати мініінвазивні втручання, з’явилась можливість виконувати ряд нових оперативних втручань:

• септопластика;
  • інтраназальне видалення поліпів приносових пазух;
  • інтранальна гайморотомія, етмоїдектомія. фронтотомія;
  • інтранальне видалення кісти принових пазух;
  • інтранальне видалення сторонього тіла приносових пазух;
  • зовнішня максилярна антростомія;
  • інтраназальна максилярна антростомія;
  • інтраназальна біопсія враженої ділянки носа та приносових пазух.

Виконання мініінвазивних ендоскопічних операцій покращує якість наданої допомоги, зменшує час реабілітації пацієнтів, скорочує час перебування хворих в стаціонарі.

Для хірургічного та гінекологічного відділень великою підтримкою є поява електрохірургічного генератора Ethicon Harmonic G11 (Джен Ілевен), застосування якого має ряд переваг:

• використання апарату значно розширює спектр хірургічних втручань у відділенні;
  • мінімальний вплив на оточуючі тканини суттєво знижує післяопераційні больові відчуття, прискорює період - відновлення та реабілітації пацієнтів;
  • відсутність обвуглювання і диму забезпечує кращу візуалізацію;
  • можливість точних маніпуляцій в обмежених просторах, поблизу від життєво важливих органів за рахунок низькотемпературного режиму роботи (нагрівання в робочій зоні не вище 50 °с);
  • значно знижує ризик післяопераційних ускладнень, таких як розвиток спайкової хвороби черевної порожнини та рубцевих деформацій;
  • безпечний для пацієнтів і персоналу;
  • можливість використання на пацієнтах з кардіостимуляторами;
  • скорочує час оперативного втручання.

Щиро вдячні німецьким друзям за підтримку у непростий для нас час.

63d7c78ebe1e3.jpg 63d7c78ed86ed.jpg 63d7c78f2aca6.jpg