30.01.2023 14:38

Чемпіонат Київщини з хортингу у розділі «двобій»

63d7bca768a60__IMG_6552.JPG

В суботу, 28 січня, у Броварах відбувся чемпіонат Київської області з хортингу в розділі «двобій». У змаганнях взяли участь 104 спортсмени з Київської області та інших регіонів України.
Захід став першим турніром з цього національного виду спорту на Київщині під час воєнного стану. Змагання організовані Київською обласною федерацією хортингу (голова осередку Олександр Васюк), відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради при підтримці управління молоді та спорту КОВА та Броварської РВА.

На урочистій церемонії відкриття були присутні начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков та начальник відділу гуманітарного розвитку Броварської РВА Ольга Білановська. Вони привітали учасників і гостей спортивного свята з першим офіційним турніром у воєнний час і побажали вдалих виступів на гостинній броварській землі.

Крім того, головний організатор і натхненник змагань Олександр Васюк вручив подяки за допомогу в організації турніру.

За перемогу змагалися такі спортивні клуби:
СК «Колізей» (Бровари)
СК «Воїн» (Бровари)
СК «Хортинг-Бровари»
СК «Характерник» (Вишгород)
СК«Альфа» (Київ)
СК«Мамай» (Вишгород)
СК«Мамай» (Козелець, Чернігівська область)
СК«Карпи» (Кирилівка - Запоріжжя)
КСК «Хортинг» (Київ).

Серед них представники СК «Карпи», який у мирний час представляє курортну Кирилівку, а зараз через окупацію базується в Запоріжжі. Команду очолює головний тренер національної збірної команди України з хортингу Руслан Галигін. Вони із задоволенням прийняли запрошення організаторів і взяли участь в запеклій боротьбі за медалі, де були серед кращих.
Честь і хвала представникам давнього козацького краю!

В підсумку переможцями в загальнокомандному заліку стали:
1.  СК «Воїн» (Бровари)
2.  СК «Мамай» (Козелець, Чернігівська область)
3.  СК «Альфа» (Київ)

Вихованці броварського СК «Воїн» (президент Олександр Кононов) стали володарями 21 медалі найвищого ґатунку (9 «золотих», 11 «срібних» і одна «бронзова»).
Володарі «золотих» нагород:

Буряк Кирило
Запека Кирило

«Бронзова» нагорода у Ларіонова Дмитра

Здобутки броварського СК «Колізей» (президент Олександр Васюк):
Переможці:
Каплаух Дмитро
Сенько Святослав
Гранат Василь
Васюра Андрій
«Срібло» у Вільчинського Влада

СК «Хортинг-Бровари» (президент Володимир Шевчук)
Богданов Данііл - 2 місце.
Тульчевський Артем - 3 місце.
У братів Тульчевських, Назара та Артема, це були перші змагання такого рівня, адже вони з Миколаєва (ВПО) і тренуються лише з жовтня.
Головний суддя змагань – Сергій Бондарович.

Вітаємо переможців і призерів. Бажаємо вдалих виступів і перемог на подальших стартах! Все буде Україна!

63d7bb0c5481f.jpg 63d7bb0c5d07d.jpg 63d7bb0c6c37d.jpg 63d7bb0ca93be.jpg 63d7bb0cb0050.jpg 63d7bb0ceecd6.jpg 63d7bb0cf407e.jpg 63d7bb0d4668b.jpg 63d7bb0d49d61.jpg 63d7bb0d8fd74.jpg