Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

30.01.2023 08:54

Перемоги броварських легкоатлетів на чемпіонатах України

28-29 січня 2023 року місто Київ знову вітало учасників чергового змагання з легкої атлетики.

Цього разу спортсмени завітали до столиці для участі у командному чемпіонаті України в приміщенні та  командному чемпіонаті України з багатоборств серед дорослих, молоді та юніорів.

Київщину було представлено 27 легкоатлетами. Збірна області сформована на базі представників Броварської школи  легкої атлетики. В складі команди вибороли 2 загальнокомандне місце (339 очок) серед 22 областей та міста Києва. Перше посіли господарі – кияни (536 очок) і третіми фінішували представники Вінницької області (304 очки).

«Золоті» нагороди отримали:
1. Оляновська Людмила - 5000м спортивна ходьба - 21.02.69 хв;
2. Шкурко Вікторія  - біг на 3000м - 9.38.54хв;
3. Дуднiченко Анна  - стрибки з жердиною - 3.30м;
4. Слобода Марія  - п’ятиборство серед жінок до 23 років - 4372очки.

Срібну нагороду в семиборстві виборов  Міщенко Артем - 4754 очки.

При цьому час Людмили Оляновської, вихованки ЗТУ Анатолія Соломіна, увійшов у ТОП-10 кращих результатів сезону в світі на цій дистанції (він четвертий). Вона оновила рекорд України та особистий найкращий результат.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо майбутніх перемог на благо нашої України!