25.01.2023 16:17

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області повідомляє

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

Конкурсною комісією з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за кошти місцевого бюджету, засідання якої відбулося 23.01.2023 року (протокол засідання №3 від 23.01.2023 року додається) визначено переможцями конкурсу:

- Броварську міськрайонну організацію «Товариство Червоного Хреста України» з проектом «Програма підтримки соціально незахищеної категорії населення Броварської міської територіальної громади Броварського району Київської  області Броварською міськрайонною організацію Товариства Червоного Хреста України  на 2023 рік».

- Благодійну організацію «Перспектива 21.3» з проектом «Центр соціально- трудової адаптації для молоді з синдромом Дауна, аутизмом та порушенням інтелектуального розвитку».

Також рішенням Конкурсної комісії одноголосно затверджено розрахунок обсягів фінансування відповідно до рейтингу пропозицій за кошторисами проектів (програм), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування. для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за кошти місцевого бюджету (додається).