17.01.2023 14:34

Чергове засідання виконавчого комітету

63c69683e22f5__IMG_2849.jpg

17 січня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 16 проектів рішень.

Членами виконавчого комітету погоджено розмір вартості харчування у комунальних закладах дошкільної та загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади на 2023 рік відповідно до затверджених норм харчування. Відтак, управлінню освіти і науки доручено за рахунок коштів місцевого бюджету забезпечити з січня 2023 року під час освітнього процесу безкоштовне одноразове гаряче харчування визначених пільгових категорій учнів у комунальних закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Комунальному підприємству «Броваритепловодоенергія» погоджено коригуючий коефіцієнт для визначення обсягу нарахувань за послуги централізованого водопостачання та постачання гарячої води у період воєнного стану, який враховується для споживачів, щодо яких у підприємства відсутні дані показань вузлів обліку, за грудень 2022 року в розмірі 0,9501. КП «Броваритепловодоенергія» доручено провести нарахування за послуги з урахуванням погодженого коригуючого коефіцієнту.

Також формуванням, підпорядкованих Збройним Силам України та добровольчим військовим формуванням буде надано допомогу у вигляді товарно-матеріальних цінностей, що придбані та перебувають на балансі виконавчого комітету.

Крім того, ухвалено список мешканців Броварської громади, яким за рахунок місцевих коштів буде надано разову матеріальну допомогу на термінове хірургічне втручання, дороговартісне лікування та на вирішення соціально-побутових потреб. На надання соціальної допомоги буде перераховано 209 215 грн.

З повним текстом прийнятих рішень можна ознайомитись на сайті Броварської міської ради за посиланням https://brovary-rada.gov.ua/pub-info/32392-risennia-vikonavcogo-komitetu

63c6963e7a8ef.jpg 63c6963e7fb33.jpg 63c6963ee48f8.jpg 63c6963fbdfc3.jpg 63c6963fca457.jpg