26.12.2022 14:59

Заборонено реалізацію та використання піротехнічних засобів

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

Виконавчий комітет Броварської міської ради Броварського району Київської області інформує, що під час дії правового режиму воєнного стану в Україні на підставі п.2.1. протоколу від 15 грудня 2022 року №177 засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області на території Київської області, в тому числі і Броварської міської територіальної громади ЗАБОРОНЕНО реалізацію та використання піротехнічних засобів (феєрверків, бенгальських вогнів, петард тощо) фізичним та юридичним особам, в тому числі суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення.

Порушники, які ігноруватимуть обмеження, будуть притягуватися як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності. Поліція контролює дотримання обмежень, пов’язаних із використанням піротехніки. Також поліцейські разом з іншими профільними службами перевірятимуть дотримання законодавства щодо реалізації піротехніки на ринках та у роздрібно-торговельних мережах.

Усі факти порушення визначених обмежень та заборон, будуть фіксуватись поліцією, а правопорушники будуть притягуватись до відповідальності.

Закликаємо жителів Броварської міської територіальної не порушувати законодавство.

Про факти ігнорування даного протоколу цих заборон мешканці громади можуть повідомляти за номером «102».