26.12.2022 09:21

Формування списків присяжних для Броварського міськрайонного суду

63a94c808e0f4__court-hammerconcept.jpg

Броварська міська рада Броварського району Київської області формує списки присяжних для Броварського міськрайонного суду Київської області.

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території Броварського району Київської області та не підпадає під обставини, що унеможливлюють його участь у здійснені правосуддя.

Заяви приймаються включно до 05 січня 2023 року у відділ документообігу та звернень громадян Центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: Київська обл., Броварський район, м. Бровари вул. Героїв України, 18, тел: 6-16-84.

До заяви додаються:

• копія паспорту;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • довідка з місця роботи (або копія трудової книжки);
  • довідка про відсутність хронічних психічних захворювань;
  • довідка про не судимість.