20.12.2022 10:44

Успіхи броварських «соколят» на чемпіонаті України з бойового самбо

63a176fac2e04__изображение_2022-12-20_104523410.png

17 грудня в мальовничому місті Закарпаття Мукачево, відбувся чемпіонат України з Бойового Самбов у розділі про-фул, який відрізняється від класичного тим, що замість борцівських курток учасники одягають рашгарди. Бровари на цьому представницькому турнір представляли вихованці спортивного клубу «Сокіл», який очолює Олександр Горобінський.

Для багатьох «соколят», турнір такого рівня став першим, адже команда поповнюється юними, перспективными спортсменами, які тільки набираються досвіду і проходять шлях становлення  справжнього майстра.

Вихованці клубу, як завжди, продемонстрували високий клас, проявили волю, характер і майстерність та повернулися додому із нагородам найвищого ґатунку, завоювавши - 2 перші, 6 других та 5 третіх місць.

Чемпіонами України з бойового самбо в розділі про-фул стали: Соколов Ярослав та Корчинський Марк

«Срібні» призери:

• Фомін Гліб
  • Булах Олександр
  • Кашуба Марк
  • Нікітін Дмитро
  • Налбат Артем
  • Скопич Артем

«Бронзові» призери:

• Корнієнко Єгор
  • Павлик Павло
  • Мальков Владислав
  • Непийвода Дмитро
  • Тритиниченко Назар

Супроводжували спортсменів в поїздку тренери клубу Олександр Рибалко та Андрій Лисенко. Вітаємо вихованців броварського СК «Сокіл» і їх наставників та бажаємо подальших успіхів на благо нашої України!

63a1763bf1204.jpg