15.12.2022 14:26

Позачергове засідання виконавчого комітету

639b129f6516a__IMG_2648.jpg

15 грудня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 1 проект рішення.

З метою уникнення техногенної катастрофи внаслідок витоку стічних вод на каналізаційній насосній станції, розташованій на території ЖК «Діамант», у зв’язку із аварійними та екстреними відключеннями електроенергії та відсутністю на станції обслуговуючого персоналу, для забезпечення відведення стічних вод більше ніж трьом тисячам споживачів, комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» визначено виконавцем тимчасового технічного обслуговування об’єкта критичної інфраструктури - каналізаційної насосної станції, розташованої на території ЖК «Діамант».

З повним текстом прийнятих рішень можна ознайомитись на сайті Броварської міської ради за посиланням https://brovary-rada.gov.ua/pub-info/32392-risennia-vikonavcogo-komitetu

639b129ae9776.jpg