07.12.2022 11:09

Благодійна акція «Фабрика Святого Миколая»

6390587696887__259036828_910895033155525_1407032990033521410_n.jpg

Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну домівку з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли Миколай невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.

Проте, цього року зима інша. З тривогами, без електрики, при свічках та ліхтарях.

Ми громада позитивна, але серед нас є сім’ї, діти в яких особливо потребують підтримки і уваги - це діти - сироти, діти з малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей, діти з неповних сімей, діти внутрішньо переміщених сімей. Вони так само, як завжди, чекають на чарівну казку і в кожного є своє заповітне бажання! Не буває чужих дітей, є тільки маленькі люди, які потребують захисту дорослих. Зробимо добру справу разом! Подаруємо промінчик щастя та маленьке диво! І нехай Миколай прийде до кожної дитини!

Сам подарунок несе для дитини радість, позитивні емоції та віру, що так важливо у такий складний період в країні.

Діти – це наше майбутнє! Не дамо війні відібрати в них дитинство, а дитинство це – чудо, це іграшки, це солодощі, це віра у те, що завтра БУДЕ.

До дня Святого Миколай вже менше місяця, отже настав час для відкриття Фабрики Святого Миколая.

Цього року Фабрика працюватиме з 12 грудня 2022 року по 16 грудня 2022 року.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян нашої громади відвідати Фабрику Святого   Миколая   та допомогти   Чудотворцю    принести    радість,    щастя та усмішки тим, хто цього справді потребує. Фабрика радо прийме іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, дитячі книжки».

Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки, можна приносити до 16 грудня 2022 року за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, буд.2.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 6-11-86, 6-19-00.