07.12.2022 09:43

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

6390443d55c26__изображение_2022-12-07_094425012.png

З нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування - сердечно вітаю колег – усіх, кому громада висловила довіру і наділила владними повноваженнями, хто працює в сільських, селищних, районних, міських та обласних радах.

Завдяки спільним зусиллям кожного з вас здійснюється народовладдя в Україні, створюється та підтримується нерозривний зв'язок між владою та народом.

Щира шана, вдячність та повага усім, хто відповідально та сумлінно виконує свої обов’язки, хто працює на благо та розвиток громади, хто щоденно виправдовує людську довіру.

Це наше професійне свято, однак, це урочистий день для кожного мешканця нашої громади, адже тільки разом, спільними зусиллями, об’єднані та згуртовані, зможемо вистояти, витримати і перемогти!

Зі святом! З днем місцевого самоврядування!

Броварський міський голова Ігор САПОЖКО