29.11.2022 12:00

Чергове засідання виконавчого комітету

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

29 листопада під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 19 проектів рішень.

Членами виконавчого ухвалено список членів добровольчих формувань Броварської міської територіальної громади, яким за рахунок місцевих коштів буде надано разову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових потреб.

Також формуванням, підпорядкованих Збройним Силам України та добровольчим військовим формуванням буде надано допомогу у вигляді товарно-матеріальних цінностей, що придбані та перебувають на балансі виконавчого комітету.

Крім того, на засіданні схвалено Програму забезпечення життєдіяльності критичної інфраструктури Броварської міської територіальної громади Київської області на 2023 -2027 роки. Метою Програми є забезпечення життєдіяльності, безпека об’єктів критичної інфраструктури, запобігання проявам несанкціонованого втручання в їх функціонування, прогнозування, запобігання та ліквідація кризових ситуацій.

З повним текстом прийнятих рішень можна ознайомитись на сайті Броварської міської ради за посиланням https://brovary-rada.gov.ua/pub-info/risennia-vikonavcogo-komitetu