29.11.2022 11:19
Міністерство охорони здоров’я реалізовує проект «Бережи себе»
В межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації «INCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе».
Її мета — викликати в українців бажання берегти себе та піклуватися про свій організм завжди, а особливо в час війни, пропагувати цінність здоров’я серед широкої аудиторії.
Поділитись
Дізнайтеся також
31/10/2023
Автотранспортні засоби Mitsubishi L200
31/10/2023
Чергове засідання виконавчого комітету
31/10/2023
Гранти для суб’єктів господарювання
Усі новини