Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

28.11.2022 15:37

Представник Броварської школи боксу Олександр Зеленський – срібний призер чемпіонату світу з боксу серед молоді

З 14-го по 26 листопада іспанська Ла-Нусія приймала молодіжний чемпіонат світу з боксу IBA серед чоловіків і жінок. Бої відбувались на чудовій арені арені Ciudad Deportiva Camilo Cano. За перемоги в своїх вагових категоріях серед чоловіків та дівчат змагалися 476 юнаків і 208 дівчат з 89 країн. Старший тренер збірної України серед молоді чоловіків Олег Кудінов включив до командної заявки представників восьми регіонів нашої держави, які боролися за медалі в тринадцяти вагових категоріях. Броварську школу боксу представляло два боксери: Дмитро Мага (категорія 71кг, тренер Дмитро Ведмеденко) та Олександр Зеленський (категорія +92кг, тренер ЗТУ Олександр Поліщук).

Дмитро Мага виграв свій перший бій, але в наступному потупився своєму супернику - Левенте Гемесу (Угорщина). Олександр Зеленський навпаки дуже впевнено пройшов весь турнірний шлях і дійшов до фіналу, де йому протистояв англієць Енріко Ітаума. Броварчанин програв йому за очками і став срібним призером.