28.11.2022 13:07

Перемоги броварських «воїнів» на благодійному Всеукраїнському турнірі «Сильні духом»

63849d2b9463e__317374763_150999514344266_2429118263865392763_n.jpg

Важкі часи народжують сильних людей.

А ще сила в єдності. З цією метою організатори об’єднали ці два принципи й вони стали початком створення непересічної спортивної події, аналогів якої ще не було в Україні - це перший Об’єднаний Всеукраїнський Благодійний турнір, організаторами якого виступили одразу три Федерації єдиноборств.

Наймасштабніший турнір за часи існування  незалежної України в якому взяли участь 400 учасників. Змагання відбувалися на 2 килимах та октагоні одночасно. Вік учасників 10-20 років.

За кошти, які було зібрано під час турніру - буде придбано зимову військову екіпіровку для Збройних Сил України.

Організатори туніру:

• Ірпінська міська рада;
  • Національна Федерація Самбо України;
  • Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України;
  • Федерація Професійного бойового Самбо України «GCFC MMA».

Броварську громаду представляли вихованці СК «Воїн» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, президент Олександр Кононов). Всі дуже засумували за турнірами і тому прагнули виступити якнайкраще. Склад клубу сильно оновився і майже всі перший раз виступали на змаганнях по правилам ММА. Але, хлопці проявили мужність та отримали безцінний досвід.

Вітаємо броварських «воїнів» з вдалими виступами.

Призерами змагань стали:

• Стецюк Андрій - 2 місце;
  • Ложук Ігорь - 2 місце;
  • Онаць Роман - 2 місце;
  • Дегтерьов Павло - 2 місце;
  • Заяць Олексій - 2 місце;
  • Дмитренко Ілля - 2 місце;
  • Ілляшик Руслан - 2 місце;
  • Багнюк Валентин - 3 місце.

Вітаємо броварських спортсменів за вдалі виступи. Бажаємо їм і надалі нас радувати своїми перемогами на благо броварського та українського спорту. Все буде Україна!