28.11.2022 08:44

В броварському басейні «Купава» змагалися кращі плавці України

6384597e7b87d__photo_2022-11-25_11-18-05.jpg

24-27 листопада в броварському красені-басейні «Купава» відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді, юніорів та дорослих (20012 рік народження і старше). Головний критерій відбору, щоб учасник мали розряд не нижче кандидата в майстри спорту України.

Головний організатор змагань -  федерація плавання України  та  президент ФПУ Андрій Власков при підтримці Броварської міської влади, відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та плавального басейну «Купава».

Головна мета змагань – це сформувати збірну команду України з плавання на наступний рік для участі в чемпіонатах Європи та світу.

На старти в різних видах і дистанція виходило майже 220 спортсменів з 19 областей і міста Києва. Найстарший учасник - ЗМС України Сергій Фролов (1992 рік) із Запоріжжя.  Наймолодший - Софія Барабаш (2010рн), яка представляла Київ. Були плавці із регіонів, де проходять бойові дії – так за перемоги змагалися спортсмени із Донецької області, де зараз мабуть найгарячіша точки зіткнення з загарбниками.

Змагання були присвячені мужнім захисникам «Азовсталі», які ще вимушено перебувають в рашистському полоні. На урочистій церемонії відкриття були присутні мами українських героїв, які в своїх виступах подякували організаторам і міській владі за надану можливість нагадати про їхніх синів, які переживають знущання та приниження в російських катівнях. Вони висловили сподівання, що це допоможе скорішому визволенню їхніх дітей.

Змагання відкрили президент ФПУ Андрій Власков та директор плавального басейну «Купава», МСУМК Сергій Бреус. Вони привітали учасників з першими стартами такого рівня під час воєнного стану, відмітивши тих, кому ми завдячуємо такою можливістю – захисникам України та Маріуполя. Крім того Андрій Власков подякував Броварську міську владу та очільника міста Ігоря Сапожка за надану можливість провести змагання. Пам’ять загиблих українських воїнів спортсмени та гості вшанували хвилиною мовчання.

Після офіційної частини на старт вийшли плавці. Вони розпочали з дистанції 200м вільним стилем.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії, броварчанин Дмитро Ларін.

За підсумками змагань представники броварської школи плавання показали чудові результати.

Хочеться відмітити Олександра Стрілецького, який став чемпіоном України на дистанції 800 метрів і 400м вільним стилем (молодь) та 800м вільним стилем (дорослі) та став другим на дистанції 400м вільним стилем (дорослі).

Переможці та призери:

• Тимур Омельченко – 3 місце (100м батерфляй, молодь)
  • Ярослав Бариляк – 1 місце (100 брасом, юніори), 3 місце (100м брас, молодь).
  • Тимофій Ковальчук – 2 місце (100м брас, юніори)
  • Поліна Латишева – 2 місце (100м батерфляй, дорослі)
  • Марія Дивак – 2 місце (100м вільним стилем, дорослі) та інші.

Всі спортсмени представляли на змаганнях Київську область.

Вітаємо переможців та призерів змагань. Бажаємо майбутніх перемог на благо нашої неньки України, адже спортивний фронт має також величезне значення для нашої подальшої боротьби!

63845977f2e2f.jpg 638459780203f.jpg 6384597836164.jpg 63845978378fb.jpg 638459786b872.jpg