Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

25.11.2022 08:53

Броварські школярі вдало виступили на фінальному етапі «Cool Games»у Львові

З 16 до 20 листопада у Львові, на території комплексу «Emily Resort», відбулися фінали IV Всеукраїнських змагань серед учнівських команд «Cool Games». У регіональних відборах по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій, взяли участь тисячі школярів. У фіналі змагалися кращі 250 спортсменів із 25 регіонів нашої держави. Цього року змагання проводилися серед дітей воїнів, які служать у ЗСУ та ТРО, медиків, енергетиків, рятівників та волонтерів. У регіональних відборах по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій, взяли участь тисячі школярів. Зазвичай загальна кількість учасників «Cool Games» з урахуванням початкових стадій – близько 100 тисяч учнів. Цього року через війну, звісно, їх було менше, та все одно – це тисячі дітей.

Команда Київщини була сформована із учнів Броварських загальноосвітніх закладів (Броварських ліцеїв №5 і №7) віком від 13 до 16 років. Разом з ними були їх наставники й вчителі фізичного виховання громади Вікторія Захарченко і Світлана Корчевська та старший групи Олександр Чигирин. Ще один броварчанин - Андрій Артемчук увійшов до суддівського колегії фінальних змагань.

Сотні тисяч дітей зараз чекають на повернення з війни когось із рідних. У когось країну боронить батько чи мати, у когось – брат або дядько. Та попри надзвичайно складні умови, коли рідні та батьки українських дітей воюють і значна частина волонтерить, все ж таки діти дуже раділи змаганням і віддали всі сили заради перемоги.

В перший день змагалися всі команди. В другий – всі фіналісти були розділені на п’ять груп по 5 в кожній. Тут броварські школярі стали кращими.

Наступного дня жереб звів нашу команд із дуже потужною командою Кіровоградської області, де в напруженій боротьбі представники Броварської громади поступилися і втратили право виступити в гранд-фіналі серед чотирьох кращих. В так званому втішному фіналі нашим школярам не було рівних і вони фінішували п’ятими.

А переможцями стали наші кривдними, хлопці та дівчата із Кіровоградщини. Другі – донецькі школярі. Третє місце посіла команда Івано-Франківської області. 4 місце - Волинська область, 5 місце - Київська область, 6 місце - Херсонська область, 7 місце - місто Київ, 8 місце - Чернівецька область.

Окрім спортивних змагань, цьогоріч на «Cool Games» була багата культурна програма. Це і урок фізкультури від військових, і уроки хімії від зірки тік-тока і викладача “Атмосферної школи” Гліба Ріпича, і мистецький воркшоп від Діани де Навасель де Кубертен – праправнучки засновника сучасного олімпійського руху барона П‘єра де Кубертена.

Вітаємо броварських школярів із вдалим виступом і бажаємо подальших успіхів на навчальному і спортивному фронтах! Перемога буде за нами! Все буде Україна!