23.11.2022 10:58

Результати розгляду конкурсних пропозицій

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області повідомляє,

що за результатами розгляду конкурсних пропозицій, конкурсна комісія прийняла рішення щодо визначення конкурсних пропозицій, які були допущені до участі у II етапі конкурсу з відкритого захисту конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за кошти місцевого бюджету:

1. Броварська міськрайонна організація «Товариство Червоного Хреста України»;
  2. «Благодійний фонд «Інна» онкохворим під час лікування та профілактики онкологічних
  3. Благодійна організація «Благодійний фонд «Інна»;
  4. Громадська організація «Броварська міська організація ветеранів»;
  5. Благодійна організація «Перспектива 21.3».

Також повідомляємо, що 17.11.2022 року відбувся II етап конкурсу з відкритого захисту конкурсних пропозицій та індивідуального оцінювання членами конкурсної комісії програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за кошти місцевого бюджету у 2023 році.

На підставі протоколу №2 від 17.11.2022 року засідання конкурсної комісії II етапу проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за кошти місцевого бюджету у 2023 році, прийнято рішення щодо рейтингу конкурсних пропозицій програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування:

1. Затвердити рейтинг конкурсних пропозицій:

Реєстраційний номер конкурсної пропозиції,

Назва громадської організації, громадського об’єднання осіб з інвалідністю  і ветеранів  та благодійних організацій, які подали конкурсну пропозицію,

Нзва програми (проекту, заходу).

Загальний бал

Броварська міськрайонна організація «Товариство Червоного Хреста України»

Благодійна організація «Перспектива 21.3»

«Центр соціально-трудової адаптації для молоді з синдромом Дауна, аутизмом та порушенням інтелектуального розвитку»