Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

23.11.2022 10:34

У броварській «Теплиці» відбувся дитячий шаховий турнір

В неділю, 20 листопада, в Броварах в чудовій та затишній залі культурно-інноваційної платформи «Теплиця» відбувся кваліфікаційний шаховий турнір за нормою 1 юнацького розряду ( 4 розряд) серед дітей міста, організований відділенням шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, федерацією шахів міста Бровари та відділом фізкультури та спорту Броварської міської ради

У змаганні прийняли участь 22 юних шахіста, серед яких більшість – початківці.

Було зіграно 7 турів з контролем часу - 10 хвилин на партію. Перемогу та Кубок у запеклій боротьбі здобув Лисенко Іван з результатом 6,5 очок з 7 можливих. Срібна медаль у Дуднікова Андрія ( 6 очок) та бронза у Чуніхіна Мирона (5,5 очок).

Кращий результат серед дівчат на загальне 4 місце виборола Шерстюк Вікторія.

Серед гравців з 1 юнацьким розрядом ( 4 розряд) переможцем став Громосяк Максим ( 4 очки).

Нагородили також шахістів-початківців ( безрозрядників). Тут 1 місце посів Герасименко Андрій , на другому – Міховський Артем та бронза у Сачавського Олександра!

По традиції, приз отримав самий юних шахіст турніру – Вальковець Ярослав!

Головний суддя – Семен Гребенюк.

По завершенні змагань всі учасники отримали солодкі подарунки!

Вітаємо переможців та учасників турніру та бажаємо подальших успіхів за шахівницями!