18.11.2022 14:32

Запрошуємо шукачів роботи та роботодавців до участі в заходах

63777be7067c5__изображение_2022-11-18_143450211.png

Запрошуємо шукачів роботи та роботодавців до участі в заходах, що відбудуться у Броварському міському центрі зайнятості 24 листопада о 09:00. Під час заходів ви маєте можливість:

• детально ознайомитися з інформацією про послуги служби зайнятості;

• підібрати постійну чи тимчасову роботу або працівників;

• ознайомитися з актуальними вакансіями, які є у базі служби зайнятості, та професійно-кваліфікаційним складом безробітних;

• отримати консультації фахівців з питань працевлаштування, профорієнтації, професійного навчання, різноманітних заходів задля добору кадрів тощо.

• опанувати сучасні методи пошуку роботи, навчитися писати резюме.

Також фахівці служби зайнятості проведуть мотиваційні тренінги з безробітними з метою сприяння їх професійному самовизначенню та професійній самореалізації. Шляхом обговорень, дискусій, моделювання ситуацій безробітним допомагають розібратися в собі, усвідомити власні цілі та бажання, побачити свої сильні та слабкі сторони, знайти власний шлях у житті, а ще - покращити свої вміння та навички в подоланні невпевненості, розвинути комунікативні здібності та лідерські якості. Все це допоможе їм при пошуку роботи та побудові кар’єри.