15.11.2022 17:19

Чергове засідання виконавчого комітету

6373af5c97dfa__IMG_1853.jpg

15 листопада під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 17 проектів рішень.

На засіданні комунальному підприємству «Броваритепловодоенергія» погоджено коригуючий коефіцієнт для визначення обсягу нарахувань за послуги централізованого водопостачання та постачання гарячої води у період воєнного стану, який враховується для споживачів, щодо яких у КП «Броваритепловодоенергія» відсутні дані показань вузлів обліку, за жовтень 2022 року в розмірі 0,9676.

Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту надано функції замовника з прокладання розподільчих газопроводів високого та середнього тиску з кільцюванням на території Броварського району.

Членами виконавчого комітету надано дозвіл ТОВ «Селтік ТБО» провести коригування діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затверджених рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради від 01.06.2021 р. №399 «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами».

КП «Бровари – Благоустрій» доручено забезпечити постачання паливо-мастильних матеріалів для роботи генераторів у пунктах обігріву, а також для забезпечення безперебійного навчального процесу у закладах, що опалюються котельнями, які працюють на альтернативних видах палива.

З повним текстом прийнятих рішень можна ознайомитись на сайті Броварської міської ради за посиланням https://brovary-rada.gov.ua/pub-info/risennia-vikonavcogo-komitetu

6373af3a29ea4.jpg 6373af3a2ca66.jpg 6373af3a8f7dc.jpg 6373af3a975d4.jpg 6373af3b56a29.jpg