07.11.2022 14:52

У Броварах відбувся благодійний дитячий турнір «Граю за захисників «Азовсталі»

636900c31a5df__photo_2022-11-07_14-49-55.jpg

5 листопада на броварському стадіоні МФК «Бровари» відбувся благодійний захід – дитячий футбольний турнір «Граю за захисників «Азовсталі» на підтримку українських героїв – воїнів ЗСУ, які досі перебувають у ворожому полоні. Змагання  організовано спільно родичами та близькими броварчан-захисників міста Маріуполя та заводу «Азовсталь», відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради, МФК «Бровари», а також Благодійним фондом «UNITED24. БРОВАРЩИНА».

Це була не просто гра, це був великий благодійний захід, метою якого було нагадування про кожного нашої воїна, який наразі перебуває у рашистському полоні, про їх героїзм та подвиг при обороні Маріуполя, про їх родини та близьких, які з нетерпінням чекають повернення синів, батьків, чоловіків.

Під час турніру проводився збір коштів на допомогу захисникам «Азовсталі» та їх родинам.

У турнірі взяло участь 8 команд 2015 року народження (U-7): МФК «Бровари», МФК «Бровари-2», ФК «Чернігів», ФК «Атлант» (Бориспіль), ДЮФК «Титан» (Київ), ФК «Титан-2» (Київ), СК «Київ», ФК «Чайка» (Вишгород).

Всі учасники були розділені на дві групи по чотири команди в кожній. Кожна із команд-учасниць зіграла на попередньому етапі, провівши по три матчі. По дві кращі команди виходили до півфіналу. Всі зустрічі відбулися в гострій, безкомпромісній боротьбі. Юні футболісти грали часом емоційно, більше думаючи про результат, намагаючись перемогти за будь-яку ціну. Тому суддям матчів, Олександру Філіпову та Роману Коростишевському, доводилося прикладати чималих зусиль, щоб вгамувати пристрасті.

В підсумку до ½ фіналу вийшли ФК «Титан», ФК «Титан-2», ФК «Атлант» (Бориспіль) та господарі, МФК «Бровари».

За результатами напруженої боротьби переможцями турніру стали київські «Титанівці», друге місце - за ФК «Атлант» з м.Бориспіль, «бронза» -  у господарів турніру МФК «Бровари».

По завершенні змагань відбулась урочиста церемонія нагородження, під час якої почесні гості – депутат Київської обласної ради Марина Сапожко, військові, рідні та близькі мешканців Броварської громади, які перебувають у рашистському полоні, висловили слова подяки, за людську небайдужість до українських військовополонених, які до кінця виконали свій громадянський та людський обов’язок.

Всі учасники, призери та переможець турніру отримали нагороди та подарунки від організаторів. Крім командних, визначалися кращі в індивідуальних номінаціях.

Кращий захисник – Данило Генов ФК «Атлант» (Бориспіль)

Кращий нападник – Адам Амір ФК «Титан» (Київ)

Кращий воротар – Матвій Поліщук МФК «Бровари»

Номінація «Азовсталь» – Злата Скега ФК «Титан-2»

В результаті вдалося зібрати 20 356 тис. грн. Усі гроші передали у фонд Асоціації родин захисників «Азовсталі».

Тримайтеся «азовці», Броварська громада з вами!

З нами правда, з нами сила, за нами - перемога!

636900b2eedb5.jpg 636900b31fdc2.jpg 636900b32303b.jpg 636900b387d88.jpg 636900b389b91.jpg 636900b3e8fba.jpg 636900b3f1752.jpg 636900b44ded4.jpg 636900b4556bc.jpg 636900b4b081a.jpg