07.11.2022 11:26

Пам’ятка на тему: Правила перевезення тварин (собак, котів, тхорів) через кордон

6368d0a8ebffa__the-cat-comes-out-of-the-open-carrier-onto-the.jpg

Загальний список необхідних документів для вивозу собак, котів, тхорів за кордон:

1. Тварина повинна мати ветеринарний паспорт міжнародного зразка який видається державними ветеринарними лікарнями;

2. Тварина повинна буди ідентифікована за допомогою мікрочіпу;

3. Мати діючу вакцинацію проти сказу. Вакцинація повинна бути проведена тварині у віці від 3 місяців і яка відбулася не менше ніж ЗО днів до виїзду та не більше 12 місяців до виїзду;

4. Комплексна вакцинація проти інфекційних захворювань собак, котів, та тхорів;

5. Обробки від ендопаразитів (гельмінти) та ектопаразитів (кліщі, блохи) про що свідчать відмітки лікаря ветеринарної медицини у ветеринарному паспорті. Ці процедури повинні бути зроблені між 48 і 24 годинами до виїзду;

6. Довідка про аналіз крові на титри антитіл до вірусу сказу. Дослідження крові здійснюється виключно в акредитованих лабораторіях;

7. Довідка Форма І - видається державною службою ветеринарної медицини. Довідка дійсна 5 днів;

8. Довідка про те, що тварина не представляє племінної цінності.

Пам’ятка про отримання міжнародного ветеринарного паспорту держзразка

1. Міжнародний паспорт державного зразка можна отримати тільки в державних закладах ветеринарної медицини. У м. Бровари це Броварська районна державна лікарня ветеринарної медицини за адресою вул. Металургів 21 (промзона, територіально навпроти заправки «Маяк», попередньо Обов’язково телефонувати за номером 045-946-58-60.

2. Після того, як попередньо передзвонили в державний заклад і уточнили графік роботи спеціалістів і видачу паспортів - можна їхати і оформляти паспорт. ОБОВ’ЯЗКОВО: мати при собі тварину (інакше жодних документів оформлено не буде); закордонний паспорт власника або Дія в якому вказано прізвище та ім’я англійською мовою; документ з пропискою Броварського р-ну; чітко знати данні про тварину (порода, дата народження, окрас,) якщо є то документ про походження тварини - родословна, щенячка тощо.

3. Тарифи на послуги можна дізнатись за телефоном вище.

Довідка про племінний стан тварини Довідка про племінний стан тварини виписується у вільній формі.

Інколи на кордоні виникає питання щодо племінної цінності тварини, і тому постарайтеся завчасно її отримати. Таку довідку можна отримати у кінологічній (собаки), фелінологічній (коти) організації. Довідка видається спеціалістом -кінологом або фелінологом офіційно зареєстрованої організації кінології або фелінологи.

Довідка не має строку давності.

Броварський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області