07.11.2022 09:13

Броварські боксери захищатимуть честь нашої держави на чемпіонаті світу в Іспанії

6368b0702357e__БРОВАРСЬКА-КОМАНДА.jpg

14 листопада в іспанському місті Ла-Нусія стартує чемпіонат світу з боксу серед молоді, в якому змагатимуться 476 юнаків і 208 дівчат з 89 країн. Старший тренер збірної України серед молоді чоловіків Олег Кудінов включив до командної заявки представників восьми регіонів нашої держави, що змагатимуться за медалі в тринадцяти вагових категоріях.

Серед них і два представника Броварської школи боксу: Дмитро Мага (71кг) та Олександр Зеленський (92кг+). Дмитро та Олександр не зважаючи на свою молодість, вже дуже досвідчені боксери, які мають за своїми плечима перемоги на багатьох престижних турнірах і змаганнях.

Ми бажаємо броварським майстрам «шкіряної рукавички» вдалих боїв і перемог на гостинній землі сонячної Іспанії!

6368b059b3a7b.jpg