04.11.2022 13:54

Запрошення до участі у вебінарі «Як адаптувати свій бізнес в часи війни?»

6364fddc5e160__изображение_2022-11-04_135603209.png

Клуб Ділових Людей Україна в межах програми міжнародної технічної підтримки «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку урядову компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH запрошує власників та керівників малого та середнього бізнесу, які знаходяться в пошуку рішень адаптації та розвитку власного бізнесу в сучасних умовах, взяти участь у вебінарі «Як адаптувати свій бізнес в часи війни?», де буде розглянуто один із базових інструментів - бізнес-модель, за допомогою якого можна проєктувати нові варіанти розвитку власного бізнесу.

03 листопада (четвер), 16:00-17:00.

Участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.

Вартість участі: безкоштовно.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://bc-club.org.ua/events/vebinar-quot-jak-adaptuvaty-svij-biznes-v-chasy-vijny-quot-20221103651.html