28.10.2022 10:56

Визначено конкурсниі пропозиції для фінансування за кошти місцевого бюджету

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області повідомляє, що Конкурсною комісією з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за кошти місцевого бюджету, засідання якої відбулося 19.10.2022 року (протокол засідання №7 від 19.10.2022 року додається) за рейтингом кількості балів конкурсних пропозицій визначено:

-    Громадську організацію « Броварська міська організація ветеранів» з проектом «Програма забезпечення діяльності та фінансової підтримки Броварської міської організації ветеранів  на 2022 рік».

-    Громадську організацію «Броварське відділення Української Спілки ветеранів війни в Афганістані» з проектом «Програма забезпечення діяльності Броварського відділення УСВА» та затверджено розрахунок обсягів фінансування відповідно до рейтингу пропозицій за кошторисами проектів (програм), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування. для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за кошти місцевого бюджету (додається).