27.10.2022 16:01

Двадцяте засідання Комісії з питань захисту прав дитини

635a810965d25__Комісія_з_питань_захисту_прав_дитини_26.10.2022.jpg

26 жовтня 2022 року відбулось двадцяте засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (далі - Комісія), на якому розглянуто 9 заяв громадян, 1 ухвалу Броварського міськрайонного суду Київської області, лист військової частини Міністерства оборони України, а саме:

• про надання дозволу на укладання договору дарування нерухомого майна право власності на яке/або право користування яким мають діти (1 заява);
  • про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу (3 заяви);
  • про визначення порядку участі у вихованні малолітньої дитини (1заява);
  • про надання висновку до суду про визначення місця проживання малолітньої дитини (1 заява);
  • про надання висновку до суду про доцільність позбавлення батьківських прав (2 заяви);
  • про надання висновку до суду про усунення перешкод в користуванні службовим приміщенням шляхом виселення (1 звернення);
  • про надання висновку до суду про усунення перешкод в користуванні житлом і зняття з реєстрації малолітньої дитини (ухвала Броварського міськрайонного суду Київської області).

Також на засіданні Комісії було переглянуто індивідуальні плани соціального захисту чотирьох дітей, що знаходяться на обліку дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

За результатами Комісії буде підготовлено 9 проектів рішень на засідання виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області.