13.10.2022 14:56

До уваги керівників підприємств Броварської міської територіальної громади

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

Відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету для програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005року №936, підприємства реєструються в управлінні соціального захисту населення, для чого подають не пізніше ніж за два місяці до початку кожного бюджетного року відомості про підприємство з визначенням кількості постраждалих осіб за категоріями отримувачів компенсацій та допомоги певних видів та кількості громадян, які працюють на територіях радіоактивного забруднення, за формою, затвердженою Мінсоцполітики, і списки громадян із зазначенням прізвища, імені та по батькові, категорії, серії та номера посвідчення(за наявності), місця проживання (перебування), ідентифікаційного номера.

Графік відпусток громадян та розрахунок витрат для додаткової відпустки на наступний бюджетний рік подаються підприємством до управління разом із зазначеними відомостями.

У разі зміни зазначених відомостей, у тому числі найменування підприємства, його місцезнаходження та розрахункових рахунків, на які перераховуються кошти, та списків  громадян підприємство повідомляє протягом 20 днів наступного місяця про такі зміни управління.

Документи подаються до управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою:

м.Бровари, вул.Героїв України 18, кім.208(телефон 6-10-23).