11.10.2022 11:05

Чергове засідання виконавчого комітету

634523e723dd7__IMG_0956.jpg

11 жовтня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 19 проектів рішень.

Членами виконкому прийнято рішення про перенесення на невизначений термін (до стабілізації ситуації) усіх масових  заходів - культурних, спортивних, тощо на території Броварської громади.

Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту надано функції замовника на виконання будівельних робіт по деяких об’єктах будівництва на території Броварської громади.

Також КП «Броваритепловодоенергія» погоджено коригуючий коефіцієнт для визначення обсягу нарахувань за послуги централізованого водопостачання та постачання гарячої води у період воєнного стану, який враховується для споживачів, щодо яких у підприємства відсутні дані щодо показань вузлів обліку, за вересень 2022 року в розмірі 0,9800.

З повним переліком прийнятих рішень можна ознайомитись на сайті Броварської міської ради за посиланням https://brovary-rada.gov.ua/pub-info/risennia-vikonavcogo-komitetu

634523e447017.jpg 634523e45077e.jpg