04.10.2022 10:44

Броварська школа боксу була кращою

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

З 29-го вересня по 1-е жовтня в селищі Баришівка Броварського району відбувся чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н., а також юніорів та юніорок 2007-2008р.н.

У турнірі взяло участь 165 боксерів із 25 районів та міст Київщини.

На урочистому  відкритті була присутня велика кількість шанувальників боксу та почесних гостей, серед яких славетні чемпіони, представники Броварської школи боксу: Сергій Дзінзірук,  Віктор Постол та Геворг Манукян, Заслужені тренери України: Олександр Поліщук та Володимир Золотарьов та інші.

Надважливо, під час урочистостей було зібрано благодійні кошти для потреб Збройних Сил України! Також, волонтери передали на передову вироби спеціально зроблені для наших військових! Броварську громаду представляли вихованці відділення боксу ДЮСШ відділу фізичної культури і спорту Броварської міської ради (СК «Гладіатори» тренер Вадим Лавренець та СК «Світ боксу» Арсен Бабаян), відділення боксу Броварського спортивного фахового коледжу та СК «Патріот» (тренери Сергій Тюрін та Олександр Череп).

В суботу, 1 жовтня, відбулися вирішальні фінальні двобої. Переможці визначились у 17-ти вагових категоріях серед юнаків та у 5-ти серед дівчат, а також у 18-ти вагових категоріях серед юніорів та у 10-и юніорок.

Приємно відзначити, що всі поєдинки пройшли на високому рівні, а юні спортсмени продемонстрували свої найкращі якості, проявивши волю до перемоги.

Як завжди, Броварська школа боксу була кращою. В підсумку чемпіонами у своїх вагових категоріях стали такі представники Броварської громади:

ЮНАКИ:

44кг – Гриценко Ернест (БСФК)

90кг – Сорока Ігор (БСФК)

ДІВЧАТА:

50кг - Петрук Євангелія (СК «Патріот» Бровари)

ЮНІОРИ:

33кг – Войтко Богдан (СК «Світ боксу», відділення боксу ДЮСШ відділу фізичної культури і спорту Броварської міськради)

54кг – Тихонов Олександр (БСФК)

60(а)кг – Вареник Андрій (БСФК)

63кг – Сергієнко Назар (Бровари – СК «Патріот»)

75 кг – Москаленко Єлізар  (БСФК)

ДІВЧАТА:

38кг – Тюріна Анастасія (СК «Патріот» Бровари)

50кг – Панасюк Олександра (СК «Патріот» Бровари)

Головний суддя змагань – Ляхов Юрій (Біла Церква), головний секретар змагань – ЗТУ Катаєв Сергій (Бровари).

Вітаємо переможців та призерів та бажаємо подальших успіхів» Перемога буде за нами! Все буде Україна!