27.09.2022 10:24

Вдалий шаховий вікенд для броварських шахістів

6332a5978a7b5__FdcHBiUXwAA7QNp.jpg

В КНУБА завершилися кваліфікаційні турніри для шахістів 1-4 розрядів та початківців!

В турнірі «B» для 1 та 2 розрядів приймало участь 50 гравців (дорослі й діти). Перемогу в турнірі здобув броварчанин Дідок Данило з результатом 7,5 очок з 9. На 3 місці ще один юний броварчанин Артемов Андрій ( 7 очок ). Мав можливість дістатись до завітної трійки й Парьоха Іван, але на фініші трішки не вистачило - в підсумку почесне 7 місце.

В турнірі «D» для 4 розрядів приймало участь 2 шахісти з Броварів. Рудич Богдан посів 6 місце з 6 очками, а Громосяк Максим десяте маючи 5 очок в активі! На 3 розряд ще потрібно працювати!

Поки учні грали, то їх наставник, Гребенюк Семен, прийняв участь у турнірі «1st ANFIELD CUP - Шахові легенди Києва». Турнір виявився дуже цікавим за складом гравців: багато гросмейстерів, майстрів та талановита молодь з Києва, області та України. Не зважаючи на поганий старт в перший день, в наступний вдалося набрати швидкість! В підсумку голова Броварської міської федерації шахів посів 2-6 місця, за додатковим показником - шостий!

Вітаємо наших шахістів та бажаємо успіхів!