22.09.2022 15:10

Дві медалі броварчан в перший день Кубка світу серед студентів з єдиноборств в Туреччині

632c50ec36a2d__изображение_2022-09-22_151104339.png

21 вересня у турецькому місті Самсун стартував Кубок світу серед студентів з єдиноборств. У стартовий день змагань були розіграні медалі в розділах ушу та боротьба самбо.

Наша студентська збірна виборола 4 золоті, 4 срібні та 5 бронзових медалей. Дві з них на рахунку представників Броварської школи ушу.

«Сріблом» відзначився Іван Федюченко, студент Коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету ім. Т.Шевченка, у дисципліні тайцзі день.

«Бронзу» здобула студентка Державного торговельно-економічного університету Арина Іванова у дисципліні тайцзіцюань.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів, адже змагання тільки стартували!