20.09.2022 11:24

Чергове засідання виконавчого комітету

632978fc0eda9__IMG_9923.jpg

20 вересня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 17 проектів рішень.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» визначено виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій багатоквартирного будинку по                                        вул. Москаленка Сергія, 55 до прийняття рішення про створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку чи підписання договору на управління багатоквартирним будинком.

Також було погоджено КП «Броваритепловодоенергія» коригуючий коефіцієнт для визначення обсягу нарахувань за послуги централізованого водопостачання та постачання гарячої води у період воєнного стану, який враховується для споживачів, щодо яких у комунального підприємства відсутні дані щодо показань вузлів обліку, за серпень 2022 року в розмірі 0,9779.

Окремим рішенням виконавчого комітету встановлено економічно обґрунтовані тарифи на комунальну послугу з постачання теплової енергії товариству з обмеженою відповідальністю «СКАН-ТЕПЛО» по багатоквартирним житловим будинкам, які розміщені за адресами Героїв Крут, 9 та Героїв Крут, 10.

З повним переліком прийнятих ріше можна ознайомитись на сайті Броварської міської ради за посиланням https://brovary-rada.gov.ua/pub-info/risennia-vikonavcogo-komitetu

632978f66d831.jpg 632978f69c83f.jpg