Київська область, Броварський район

16.09.2022 08:29

Броварчанка Аліна Грушина (Акобія) – бронзова призерка чемпіонату світу!

У столиці Сербії Белграді триває чемпіонат світу зі спортивної боротьби.

Незважаючи на війну, борцівські збірні України підійшли до цих змагань в повній бойовій готовності та націлені на результат. Завдяки зусиллям Асоціації спортивної боротьби, Міністерства молоді та спорту, Національного Олімпійського Комітету та підтримці партнерів АСБУ наші спортсмени мали можливість в цьому році пройти навчально-тренувальні збори та приймати участь у міжнародних змаганнях.

Ще одну нагороду, цього разу «бронзову» чемпіонату світу здобула представниця Броварів, учениця ЗТУ Олександра Кутакова Аліна Грушина (Акобія).

Аліна стартувала з переконливої перемоги над борчинею з Китаю, але в чвертьфіналі поступилася при рівному рахунку чемпіонці світу 2021 року, чемпіонці Азії Тсугумі Сакурай з Японії.

У втішній сутичці Аліна «всуху» (10:0) перемогла призерку Олімпіади в Токіо, чемпіонку Європи Евеліну Георгієву.

В бронзовому фіналі Аліна знову з рахунком 10:0 розгромила чемпіонку Європи U23 Жалу Алієву з Азербайджану й стала «бронзовим» призером чемпіонату світу.

Вітаємо Аліну та її наставника, Олександра Кутакова та бажаємо подальших 3успіхів!