14.09.2022 14:33

Броварські ветерани стали «бронзовими» призерами гандбольного турніру у Полтаві

6321bc248cd8f__БРОВАРИ.jpg

10 вересня в Полтаві у спортзалі Полтавського педагогічного університету відбувся 10-й традиційний турнір з гандболу серед команд ветеранів пам'яті Заслуженого тренера України Віктора Друкера. У турнірі взяли участь 6 команд з Кривого Рога, Одеси, Сум, Броварів, Полтави та Харкова. Вони були розбиті на дві підгрупи - А і Б (по ори команді в кожній). За підсумками групової стадії пройшли стикові матчі за підсумкові п'яте-шосте місця, за третє-четверте і за перше-друге місця. Переможцями своїх груп стали команди Харкова та Полтави. Матч між ними у фіналі завершився з рахунком 20:19 на користь Харкова.

У поєдинку за третє місце між Броварами та Одесою, які посіли другі місця в групах, все вирішилось лише у серії пенальті. Виграли Бровари, які й стали «бронзовими» призерами

В складі броварських ветеранів були помітними колишні гравці ГК «Будівельник» (Бровари) – Сергій Коваленко, Сергій Кульчицький та інші.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів. Мирного неба всім!

6321bc169d5f9.jpg