24.08.2022 08:29

Всеукраїнська акція «Молодь проти війни»

6305b7d56ae90__изображение_2022-08-24_083133969.png

Цьогоріч цінність незалежності нашої держави стала ще вищою для українців та набула значущості для всього світу. З моменту повномасштабного вторгнення загарбників в Україну в усього народу на меті лише одне – наша перемога. Для її наближення кожен робить певний внесок на різних фронтах.

Зокрема молодь – локомотив розвитку суспільства – активно долучається до волонтерства, захищає нашу державу на передовій, висвітлює події та підтримує патріотичний настрій за допомогою мистецтва.

З метою висловити протест війні росії проти України, в рамках рубрики «Молодь проти війни» та відзначення 31-ї річниці Дня Незалежності України відділ сім’ї та молоді виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області ініціював всеукраїнську акцію «Молодь проти війни».

Дякуємо за підтримку Міністерству молоді та спорту України, завдяки якій долучилися учасники з усієї України.

#молодьпротивійни