28.07.2022 15:37

Питання ідентичності постає в житті кожного з нас в певний період життя

62e283e5c736f__photo_2022-07-28_09-17-34.jpg

Питання ідентичності постає в житті кожного з нас в певний період життя. Спитайте людину «Хто ти?». Варіанти відповідей можуть бути різні: «я - дитина», «я - мама», «я - батько», «я - спеціаліст», «я - керівник», «Я -людина»… Так, в першу чергу, всі ми – люди, особистості. Кожен з нас є частиною сімʼї, певного колективу, громади, народу…

Коли цілий народ (і кожен в його складі) відповідає на питання «Хто ми?» - це визначає його ідентичність як нації і, як наслідок, його майбутнє та історію. Молоді люди завжди були рушійною силою на шляху до майбутнього нашої держави. Тому дуже важливо, щоб вони знали, розуміли, памʼятали, що вони – УКРАЇНЦІ, та передавали свою ідентичність у спадок наступним поколінням.

З цією метою відділ сімʼї та молоді вирішив організувати та запросив молодих людей нашої громади 27.08.2022 року переглянути документальний фільм «Хто ми? Психоаналіз українців». Дана стрічка є колективним сеансом психотерапії у формі кіно, за час перегляду якого мали змогу згадати, що відбувалося з нашою нацією і зрозуміти як це на нас вплинуло.

По завершенню перегляду стрічки практикуючий психолог Тетяна Паралюш провела групове обговорення побаченого. Молодь мала змогу висловити свої емоції та переживання, поділитися своїми історіями та баченням теперішнього та майбутнього.

62e283d779324.jpg 62e283d7a3aa8.jpg 62e283d837c4d.jpg